Fotoservis 24x36 Marek Zoul

Firma 24x36 fotoservis vznikla v roce 1990, kdy hlavní náplní práce bylo zhotovování černobílých fotografií , reportážní a technická fotografie. Protože jsme byli jedni z mála, kteří zpracovávali čb foto, využívali našich služeb hlavně profesionální fotografové ale i amatéři. Časem se naše služby rozšířily o zpracování velkoformátové barevné fotografie procesem RA-4 a foto z dia. Zpracovávali jsme zakázky pro profesionální fotografy ( Šibík, Sejkot, Kruml, Kraus, Erben – český olymp. výbor, studio Angel´s a mnoho dalších) a samozřejmě i velké firmy jako Fotolab, Q-foto a další specializované foto prodejny. Fotografie se zhotovovaly do formátu 50x75 cm a naše práce mohly být k vidění na různých akcích a výstavách, z nichž asi největší byla výstava fotografií z Nagana 1998.

Postupem času a nástupu digitální technologie se naše firma zaměřila i na tento směr a nyní kromě klasické fotografie, zhotovené na minilabu, nabízíme i ruční zpracování černobílé fotografie a velkoformátové fotografie do šíře 110 cm, zhotovené na dvanáctibarevném plotru Canon a Epson. Jako materiál používáme leský a matný fotopapír, fotoplátno a baryt papír.


DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE
zpracováváme na digitálním minilabu Fuji Frontier ve formátech 9x13 cm – 20x30 cm.Pro naše zákazníky máme připraven samoobslužný kiosek Fuji,na kterém si sami vyberou fotografie z přinesených médií a následně odešlou ke zpracování na minilab,kde fotografie zhotovíme do hodiny nebo do druhého dne.Pro toho,kdo si chce své fotografie odnést hned,tak odešle fotografie na tisk do termosublimační tiskárny,kde je foto hotové za pár minut.


ANALOGOVÁ FOTOGRAFIE
zhotovujeme z barevných,černobílých a dia kinofilmů a svitků do formátu 6x9 cm,a APS filmů.VELKOPLOŠNÝ TISK a FOTO NA PLÁTNO
tiskneme velkoformátové fotografie a fotoplátna do šíře 110 cm na 12-ti barevném plotru firmy Canon.Pro naše zákazníky máme připraven povrch glossy, semi mat a plátno Art Canvas.Pro náročné pak nabídku Art papírů a pláten.
Fotoplátna napínáme  na rám a fotografie Vám nalepíme na podložku kapa a přelaminujeme. Nabízíme též zarámování fotografií do rámů d firmy Nielsen.


FOTOKALENDÁŘE
nabízíme zhotovení fotokalendářů A5,A4 a A3 z Vašich fotografií.Máme velký výběr šablon na měsíční a celoroční kalendáře.Kalendář formátu A5 lze zhotovit jak na zeď tak i jako stojací.


POTISK HRNKŮ - TRIČEK - FOTODÁRKŮ
chcete-li udělat radost sobě nebo svým blízkým, tak nabízíme velký výběr fotodárků. Potisky Vám zhotovíme z přinesené fotografie, filmu a samozřejmě ze všech digitálních dat.


SCANOVÁNÍ FILMU a DOKUMENTŮ
Provádíme digitalizaci všech kinofilmů a svitků ( barva,čb,dia,aps)
Dokumenty scanujeme na rychlém dokumentovém scanneru firmy CANON,na kterém leze nascanovat a následně uložit do formátu pdf třeba i celé Vaše účetnictví.
Pro náročné zákazníky nabízíme  scanování filmů ( kinofil,sivitek i planfilm ) ve vysokém rozlišení.


OSTATNÍ SLUŽBY

 • digitalizace filmů na VHS,VHS-C,HI-8,8 mm,minidv na dvd
 • gravírování
 • kopie čb a barva do formátu A3
 • laminace dokumentů do A4

PRODEJ FOTOPOTŘEB

 • paměťové karty a usb flash disky
 • velký výběr baterií,fotobaterií,acu baterií a nabíječek
 • fotoalba ( klasická,foliová i zastrkávací )
 • rámečky na fotografie a klipy
 • fotobrašny a pouzdra na usb,karty a baterie
 • kazety VHS,8 mm,HI-8,MDV
 • nosiče CD,DVD,CD-RW,DVD-RW a printable