Další služby

Příprava fotografií

Fotografie k tisku by měla být v největším rozlišení v jakém byla uložena nebo upravena a s barevným profilem RGB nebo sRGB. Pokud si nejste jisti úpravou fotografií, nechte to na nás. Zdarma za vaší asistence provedeme jednoduché úpravy fotografií - křivek, úrovní a barevných korekcí.

Chcete-li mít jistotu , že fotografie jak ji vidíte u Vás na monitoru, se bude shodovat s výstupem z našeho plotru? Máme pro Vás řešení.
Dostanete od nás vytištěnou testovací tabulku a shodný soubor na cd, podle kterých si doladíte monitor a pak už nic nestojí v cestě profesionálním výsledkům přímo od Vašeho stolu.

Fotografie přijímáme na všech digi médiích - CD,DVD,karty z foťáku ,USB paměti, přenosné HDD a samozřejmě internetem přes FTP nebo úschovny.
A tiskneme z formátů - tiff.,jpg ,raw,pdf a samozřejmě dalších fotografických nebo grafických formátů a programů.

Pro profíky a nadšené amatéry

Protože někteří naši zákazníci jsou velice nároční,vytvořili jsme na všechny materiály dva profily barevný a černobílý. Hlavní výhodou při tisku celých výstav je možnost sledovat tisk všech fotografií výstavy a případně je korigovat v průběhu procesu. Vzhledem k tomu , že se jedná o nejmodernější technologii a doposud nejlepší barevné podání , není již ani časově náročná ( jak tomu bylo u nás ještě před rokem ). Na všechny materiály máme vytvořený barevný profil.